درباره ما

زکات علم نشر آن است

از دی ماه ۱۳۹۴ با هدف ارتقای سطح علمی و عملی علاقمندان برق و الکترونیک، حضور خود را در تلگرام با کانال مدارهای کاربردی الکترونیک اعلام کردیم. این کانال با توجه به محتوای انحصاری خود به سرعت پیشرفت کرد و تعداد اعضای آن به بیش از ۲۵۰۰۰ نفر رسید. از مهر ماه ۱۳۹۵ نام کانال به: کانال سیاره الکترونیک تغییر یافته و در همین راستا سایت سیاره الکترونیک نیز تأسیس گردید.

سایت سیاره الکترونیک، با هدف ارائه بهترین خدمات و محصولات، و کاملترین و کاربردی ترین مطالب و آموزشها، برای استفاده اعضای کانال و دیگر بازدید کنندگان سطح وب که کمتر با شبکه های اجتماعی سر و کار دارند راه اندازی شد؛ و امروز مفتخریم که توانسته ایم رضایت تعداد زیادی از کاربران خود را بدست آوریم.

درباره ما - سیاره الکترونیک

سایت سیاره الکترونیک از دو قسمت تشکیل شده است:

سعی ما در فروشگاه سیاره الکترونیک گردآوری منابع ارزشمند برق و الکترونیک و عرضه محصولات دست اول و با کاربرد علمی و عملی است.

شما در فروشگاه ما می توانید فیلمهای آموزشی بسیار مفید در زمینه های گوناگون را خریداری کنید. از جمله:

  • آموزش تعمیرات
  • آموزش نرم افزار
  • آموزش های متفرقه
  • و …

هم چنین کتابهایی پروژه محور، با محوریت آموزش عملی الکترونیک، که در آنها از فرمولهای خسته کننده خبری نیست.

در این بخش مطالبی کاربردی در قالب مقاله های تخصصی ، آموزش تعمیرات ، پروژه های الکترونیک ، مرکز دانلود ، کتابها و مجلات الکترونیک ، فیلم های آموزشی ، معرفی سایتهای کاربردی ، اخبار و غیره قرار داده شده است که کاربران می توانند از مطالب این بخش به صورت کاملاً رایگان برخوردار شوند.

در پایان امیدواریم که بتوانیم در این مسیر قدمی هرچند کوچک به سوی پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان ایران برداریم. لازمه این حرکت اسقبال شما کاربران گرامی است.

با آرزوی موفقیت روزافزون…

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن